286247-2025 - Resultat
Sverige – Järnvägsmateriel – Stållina 52 mm2
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Stållina 52 mm2
Beskrivning: Stållina 52 mm2 Vfz, SS 424 08 06
Intern identifierare: KOM-404944
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34940000 Järnvägsmateriel
Ytterligare klassificering (cpv): 14622000 Stål
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Stållina
Intern identifierare: Stållina 52 mm2