See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Grus- och krossprodukter
Beskrivning: Upphandlingen avser grus- och krossprodukter till anläggningsavdelningen Järfälla kommun. I uppdrag ingår även leverans av produkterna.
Intern identifierare: Ten 2025/53
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 14210000 Grus, sand, krossad sten och ballast
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000