286268-2022 - ÄndringSverige-Partille: Banktjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling av Banktjänster
Referensnummer: KS/2022:261
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
66110000 Banktjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser banktjänster. Upphandlingen är uppdelad i två (2) delområden:
Delområde 1 - Partille Kommun
Delområde 2 - Partillebo
Inledning
Partille kommun (Beställaren) inbjuder leverantör (Anbudsgivare) att lämna anbud avseende Upphandling av Banktjänster KS/2022:261