2. Förfarande
Förfarande
Titel: Hållbarhetskonsult, ramavtal
Beskrivning: Ramavtal avseende Hållbarhetskonsult - Strategiskt hållbarhetsarbete och klimatberäkningar på organisatorisk nivå. Syftet med upphandlingen är att upprätta ett ramavtal tillsammans med en (1) leverantör för avrop av tjänster inom miljö och hållbarhet.
Intern identifierare: 2126/25
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90700000 Miljötjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000