2. Förfarande
Förfarande
Titel: Städ- och hygienartiklar (ramavtal)
Beskrivning: Städ- och hygienprodukter till Sveriges Domstolar.
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 18424300 Engångshandskar