Mottagande och vidarebefordran av trygghetslarm inom Jönköping och Habo kommun samt lämnande av statistik.
Tjänsten avser ingen hårdvara.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 35121700 Larmsystem, 79710000 Säkerhetstjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen