Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Tryckeritjänster, kuvert - och kontorsmaterial, expomaterial och foliering
Referensnummer: 23/10
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 79800000 Tryckning och tillhörande tjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser tryckeritjänster som t.ex. foldrar, informationsblad och broschyrer, kuvert- och kontorsmaterial, expomaterial såsom vepor, rollups, beachflaggor och dekaler samt foliering in- och utvändigt samt av våra fordon.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 22900000 Diverse trycksaker, 30199710 Tryckta kuvert, 79810000 Tryckning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen