286400-2020 - ÄndringSverige-Jönköping: Medicinsk utrustning
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Prehospital övervakning och defibrillatorer
Referensnummer: RJL 2019/2634
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33100000 Medicinsk utrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av prehospital övervakningsutrustning och defibrillatorer samt tillbehör och förbrukningsartiklar.