286562-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Reservelektricitetsaggregat – Reservkraft till Harakärrsgården i Åkarp, Burlövs kommun
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Reservkraft till Harakärrsgården i Åkarp, Burlövs kommun
Beskrivning: Upphandlingen avser ett Reservkraft till Harakärrsgården i Åkarp, Burlövs kommun
Intern identifierare: SBN/2025:456
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 31682500 Reservelektricitetsaggregat
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Reservkraft
Beskrivning: Upphandling av reservkraft till Burlövs kommun
Intern identifierare: 1903333-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Anbudsformulär
Beskrivning: Anbudsformulär
Intern identifierare: 1903334-1