Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 55100000 Hotelltjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 55110000 Hotellinkvartering, 55130000 Andra hotelltjänster
Leveransplats
Postadress: Östermalm zon 8
Del av land (NUTS): Stockholms län (SE110)
Land: Sverige