Huvudsaklig CPV-kod 50500000 Reparation och underhåll av pumpar, ventiler, kranar, metallbehållare och maskiner
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar service på flera olika typer av ventiler såsom säkerhetsventiler, reglerventiler, ångfällor och avstängningsventiler i dimensioner från DN15 till DN800 på HEM:s energianläggningar. Efterdragning av boxpackningar och lock ingår i uppdraget.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 50510000 Reparation och underhåll av pumpar, ventiler, kranar och metallbehållare, 50512000 Reparation och underhåll av ventiler
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen