See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Möbler till hela Kriminalvården
Beskrivning: Enligt upphandlingsdokumentet.
Intern identifierare: 2023-22283
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39153000 Konferensmöbler
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generella krav
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Anbudsområde Arbetsstolar
Beskrivning: Enligt Upphandlingsdokumentet.
Huvudklassificering (cpv): 39130000 Kontorsmöbler
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Anbudsområde Möte och paus
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Anbudsområde: Arbetsplats och förvaring
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Anbudsområde Operatörsskrivbord
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: Anbudsområde: Omklädning och vaktmästeri
Del (anbudsområde): LOT-0007
Titel: Anbudsområde: Övrigt