2. Förfarande
Förfarande
Titel: Reläskyddsutbyte Elkraftsanläggningar Region Norr
Beskrivning: Reläskyddsutbyte Elkraftsanläggningar Region Norr
Intern identifierare: KOM-416297
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45315100 Eltekniska installationer
Ytterligare klassificering (cpv): 45315100 Eltekniska installationer, 50532200 Reparation och underhåll av transformatorer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Reläskyddsutbyte Elkraftsanläggningar Region Norr