286818-2021 - ResultatSverige-Södertälje: Isbanemaskiner
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
2020-1126 Eldrivna ismaskiner till Katrineholms kommun
Referensnummer: 20/83
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
37481000 Isbanemaskiner
II.1.4.
Kort beskrivning
Inköp av Eldriven ismaskin ink serviceavtal, med option för köp av ytterligare en maskin inom ett år till Katrineholms kommun.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen