286900-2026 - Resultat
Sverige – Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster – Revisionsbesiktning av brandlarm och släcksystem med tillhörande tjänster
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRevisionsbesiktning av brandlarm och släcksystem med tillhörande tjänster
BeskrivningDenna upphandling avser ramavtal för - Entreprenadbesiktning för brandlarm, vattensprinkler och gassläck - Leverans- och revisionsbesiktning för brandlarm, vattensprinkler och gassläck - Och/eller likvärdiga uppdrag
Intern identifierareIN-IN25-0307
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 31625200 Brandlarmssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000