See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Manuella rullstolar
Beskrivning: Upphandlingen avser manuella rullstolar enligt följande: * Allroundrullstol, ISO-kod 12 22 03, junior/vuxen * Komfortrullstol, ISO-kod 12 22 03, barn/junior * Aktivrullstol, fastram, ISO-kod 12 22 03, barn/junior och junior/vuxen.
Intern identifierare: 24RS1085
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33193120 Rullstolar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Anbudsinbjudan
Beskrivning: Manuella rullstolar
Intern identifierare: 1634849
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Avtalsmall
Intern identifierare: 1634850
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Generell del
Intern identifierare: 1634851