2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tekniska konsulter, Södertälje
Beskrivning: Tekniska konsulter (ramavtal) till Södertälje kommun inom följande områden: 1. Generalkonsult- Projektör anläggning 2. Generalkonsult Entreprenadbesiktning anläggning 3. Generalkonsult Byggprojektledning anläggning 4. Mät- och Mängdkontrollant
Intern identifierare: TI 2024-1026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000