2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tjänstekoncession Skissernas Museum
Beskrivning: Tjänstekoncession omfattande drift samt nyttjanderätt till kafé och restaurang på Skissernas Museum. Anbudsinbjudan gäller även catering exklusivt för hela fastigheten vid uthyrningar på Skissernas Museum samt vid publika program på Skissernas Museum.
Intern identifierare: V 2025/2907
Typ av förfarande: Öppet
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 55300000 Restaurang- och serveringstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 39220000 Köksutrustning, hushållsartiklar och materiel för catering, 55300000 Restaurang- och serveringstjänster, 55500000 Matsalstjänster och catering, 55520000 Catering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: .
Intern identifierare: Tjänstekoncession Skissernas Museum
Ytterligare klassificering (cpv): 39220000 Köksutrustning, hushållsartiklar och materiel för catering, 55500000 Matsalstjänster och catering, 55500000 Matsalstjänster och catering, 55520000 Catering