2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI för Plasmainfrysare
Beskrivning: RFI för Plasmainfrysare
Intern identifierare: RFI 202417
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39711120 Frysar
Ytterligare klassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning, 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas), 39711100 Kylskåp och frysar, 42513000 Kyl- och frysutrustning