Huvudsaklig verksamhet Annan verksamhet: Inköpscentral
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Kemiska produkter
Referensnummer: 21/3
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 24000000 Kemiska produkter
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser leverans av kemiska produkter och/eller processutrustning för rökgas- och vattenrening, inklusive transporter till Sinfras medlemmar.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej