287006-2019 - ÄndringSverige-Uppsala: Datorrelaterad utrustning
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
IT – produkter och programvaror
Referensnummer: SLU ua 2019.2.4.4-1347
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
30230000 Datorrelaterad utrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
SLU avser upphandla ramavtal för IT produkter, programvaror, tillhörande hårdvaru- och programvarulicenser samt övriga tjänster. Ni är varmt välkomna att lämna anbudsansökan. Upphandlingen är på svenska.