287015-2021 - ÄndringSverige-Vänersborg: Mobiltelefoner
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtal Teleprodukter
Referensnummer: RS 2020-07508
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
32250000 Mobiltelefoner
II.1.4.
Kort beskrivning
Att Västra Götalandsregionen ska finna den leverantören som kan tillhandahålla VGR:S behov av Teleprodukter med tillhörande tjänster och tillbehör i enlighet med kravställning och det för Västra Götalandsregionen ekonomiskt mest fördelaktiga anbud.