287016-2021 - ÄndringSverige-Härnösand: Motorfordon
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Fordon 2021
Referensnummer: UH-2020-032
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
34100000 Motorfordon
II.1.4.
Kort beskrivning
Härnösands kommun upphandlar personbilar och andra fordon i en samordnad upphandling tillsammans med flera andra myndigheter.