287063-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Transportutrustning och transporthjälpmedel – Inköp av fyrfackskärl
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelInköp av fyrfackskärl
BeskrivningUpphandling av ramavtal som omfattar inköp och leverans av fyrfacksavfallskärl i varierande storlekar, inklusive erforderliga tillbehör och reservdelar, för beställarens insamling av kommunalt avfall. Leverans inom Kretslopp Sydosts renhållningsområde.
Intern identifierare24KSRR33
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34000000 Transportutrustning och transporthjälpmedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000