2. Förfarande
Förfarande
Titel: Läkemedelsrumsinredning
Beskrivning: Läkemedelsrumsinredning
Intern identifierare: RS 2024-01325
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39150000 Diverse möbler och utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 33192300 Möbler för medicinska ändamål, utom sängar och bord, 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Mall VGR Anbudsinbjudan och avtal