287094-2021 - PlaneringSverige-Stockholm: Utskick
Förhandsmeddelande
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
RFI - Brev- och massutskickstjänster för inkasso
Referensnummer: 6207-2021
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79571000 Utskick
II.1.4.
Kort beskrivning
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
79990000 Diverse företagstjänster, 79996000 Företagsadministration, 79999200 Fakturering
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
RFI avseende brev- och massutskickstjänster för inkasso