See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Lokalvård till Skogsstyrelsens kontor
Beskrivning: Lokalvård för skogsstyrelsens kontor.
Intern identifierare: 2023/3660
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Förfarandets viktigaste kännetecken: Öppet
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90919200 Kontorsstädning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del samtliga anbudsområden
Beskrivning: Gemensamma frågor samtliga anbudslämnare
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generell del 1
Beskrivning: nord
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Generell del 2
Beskrivning: mitt
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Generell del 3
Beskrivning: syd