287218-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Konsulttjänster för marknadsföring – PR konsult
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelPR konsult
BeskrivningKonsult som ska verka för marknadsföring av resursen Human Protein Atlas (HPA) samt SciLifeLab.
Intern identifierareV-2024-0236
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79413000 Konsulttjänster för marknadsföring
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelGenerell del