See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Profil- och marknadsföringsprodukter Bjuv, Klippan, Perstorp och Åstorp
Beskrivning: Upphandling av Profil och marknadsföringsprodukter till Klippan, Åstorp, Bjuv och Perstorps kommun.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 22462000 Reklammaterial
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:122073:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 22000000 Trycksaker och tillhörande produkter
Optioner:
Beskrivning av alternativen: Örkelljunga kommun