2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kulreningsrobotar
Beskrivning: Avtal för kulreningsrobotar åt Region Uppsala.
Intern identifierare: UPPH2025-00372
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000