287388-2019 - KonkurrensutsättningSverige-Stockholm: Marknadsundersökningar
Meddelande om upphandling
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandlin av lokala trygghetsmätningar
Referensnummer: 939-A138.497/2019
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79310000 Marknadsundersökningar
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling gällande lokala Trygghetsmätningar. Leverantören som efterfrågas i denna upphandling ska genomföra förberedelser, fältarbeten och resultatsammanställning för trygghetsmätningen samt presentera resultaten enligt kravspecifikation i ett nätbaserat visualiseringssystem.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
Värde exkl. moms: 141 000,00 EUR
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
300 mätområden