Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/elite/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Digital egenkontroll & Sensorer för temperaturövervakning
Referensnummer: KSN-2017-4312
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 30121420 Digitala sändare
II.1.4.
Kort beskrivning
System som kontroller kylar och frysar
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 1 700 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
Anbud får lämnas föralla delar
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 30121420 Digitala sändare, 35125100 Sensorer, 42131130 Temperaturregulatorer
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen