Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 42520000 Ventilationsutrustning
Leveransplats
Ort: Karlskrona
Del av land (NUTS): Blekinge län (SE221)
Land: Sverige
Värde