287509-2021 - ResultatSverige-Södertälje: Resebyråtjänster och liknande tjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
TI 2020-1182 Resebyråtjänster till Södertälje, Telge, Salem, Katrineholm, Vingåker och Flens kommun
Referensnummer: 21/1
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
63510000 Resebyråtjänster och liknande tjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser Resebyråtjänster till Södertälje, Telge, Salem, Katrineholm, Vingåker och Flens kommun.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
63515000 Resetjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen