Typ av upphandlande myndighet Departement eller annan central, regional eller lokal statlig myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Utvärdering Upphandling av storköksutrustning för polisregion Stockholm
Referensnummer: A185.537/2019
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 03451000 Växter
II.1.4.
Kort beskrivning
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 39315000 Restaurangutrustning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Upphandling av storköksutrustning för polisregion Stockholm
Del nr: 2