2. Förfarande
Förfarande
Titel: Event- och scentekniker till Liseberg
Beskrivning: Upphandlingen omfattar tjänster inom event- och scenteknik för genomförande av olika typer av uppdrag på våra scener och i samband med event.
Intern identifierare: 25-0333
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 92000000 Fritids-, kultur- och sporttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000