28766-2023 - ResultatSverige-Malmö: Rekryteringstjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Rekryteringstjänster
Referensnummer: 2021MKB-933
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79600000 Rekryteringstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
MKB Fastighets AB genomför en ramavtalsupphandling gällande rekryteringstjänster.
MKB har en HR -avdelning som arbetar konsultativ med rekrytering och kan vara i behov av olika tjänster i samband med rekrytering av chefer och medarbetare.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen