287718-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Andra samhälleliga och personliga tjänster – Yttre skötsel 2024
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelYttre skötsel 2024
BeskrivningUpphandling av yttre skötsel
Intern identifierare0010/24
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 98000000 Andra samhälleliga och personliga tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000