2. Förfarande
Förfarande
Titel: Skåpbil, el
Beskrivning: Tranås kommun inbjuder härmed till upphandling av en (1) st Skåpbil, el.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34100000 Motorfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:128622:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 34144900 Elfordon, 34136000 Skåpbilar, 34130000 Motorfordon för godstransport