2. Förfarande
Förfarande
Titel: Bygg- och projektledare VA projekt
Beskrivning: Kommunen upphandlar en namngiven bygg- och projektledare för VA projekt under en period av ett (1) år med möjlighet för beställaren att förlänga en (1) gång med ett (1) år.
Intern identifierare: 2026-047
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71500000 Tjänster för bygg- och anläggningsarbeten
Ytterligare klassificering (cpv): 71520000 Övervakning av bygg- och anläggningsarbeten, 71540000 Byggteknisk ledning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000