Direktupphandling av Persontransporter för personer med symptom från luftvägsinfektion av känd eller okänd orsak symptom på covid-19 eller liknande
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 60000000 Transporter (utom avfallstransport), 60120000 Taxitjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen