28782-2026 - Resultat
Sverige – Nät – Nätverks- och säkerhetsprodukter
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelNätverks- och säkerhetsprodukter
BeskrivningNätverks- och säkerhetsprodukter.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 32400000 Nät
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:111372:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll, 50312600 Underhåll och reparation av IT-utrustning, 50312000 Underhåll och reparation av datautrustning, 50312300 Underhåll och reparation av datanätutrustning, 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd, 48200000 Programvara för nätverk, Internet och intranät, 48210000 Programvara för nätverk, 30230000 Datorrelaterad utrustning, 48730000 Säkerhetsprogramvara