See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av diarieföringssystem
Beskrivning: Post- och telestyrelsen (PTS) bjuder härmed in leverantörer att inkomma med ansökan om deltagande i upphandling av diarieföringssystem.
Intern identifierare: 24-12880
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000