Kort beskrivning
Förhandsannonserad upphandling av konsulttjänster avseende:
Kompetensutveckling för chefer i Burlöv, Kävlinge och Lomma kommun.
2. Coachande förhållningssätt
5. Hälsofrämjande ledarskap.