287879-2023 - ÄndringSverige-Tumba: Tjänster för servicesystem och drift av anläggning
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Fullservice avtal för vindkraftverk
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79993000 Tjänster för servicesystem och drift av anläggning
II.1.4.
Kort beskrivning
Ett avtal för AB Botkyrkabyggens vindkraftverk placerad på Hedboberget i Rättviks kommun.