287927-2016 - ÄndringSverige-Stockholm: Uppförande av taklag, takläggning och tillhörande arbeten
Skolfastigheter i Stockholm AB (SISAB), Box 47311, Att: Elin Rengman, Stockholm 100 74, Sverige. E-post: elin.rengman@sisab.se
Byggentreprenader
(Tillägg till Europeiska unionens officiella tidning, 8.6.2016, 2016/S 109-194671)
Angående:
CPV:45261000 Uppförande av taklag, takläggning och tillhörande arbeten, 45260000 Takarbeten och andra byggarbeten som kräver specialkunskaper eller specialverktyg, 45261100 Taklagsarbete
Uppförande av taklag, takläggning och tillhörande arbeten