Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård
Leveransplats
Del av land (NUTS): Västra Götalands län (SE232)
Land: Sverige
Värde
Beräknat värde exklusive moms: 25 272 000,00 SEK