See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal Årskonsult Brandprojektering
Beskrivning: Se upphandlingsunderlag
Intern identifierare: IN-IN25-0382
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000