288000-2019 - ÄndringSverige-Stockholm: Vägtransporter
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling avseende Bårtaxi
Referensnummer: TN 2018-1798
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
60100000 Vägtransporter
II.1.4.
Kort beskrivning
Bårtaxi sjukresor färdtjänst färdtjänsttaxi