288001-2019 - ÄndringSverige-Norrköping: Grafisk formgivning
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Grafisk design
Referensnummer: 19-02392
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79822500 Grafisk formgivning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av ramavtal gällande grafisk design. Produktion och layout av annonsmaterial inklusive banners, broschyrer, profilarbete och vepor
Upphandlingsföremål